Після звернення жительки Любара КП “Добробут” змусили перерахувати та знизити тарифи на послуги

Жителька Любара довела необгрунтованість тарифів на компослуги, після її звернення ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області змусила скасувати підвищення вартості послуг Любарського комунального підприємства “Добробут”.

Повідомлення про недотримання суб’єктом господарювання норм чинного законодавства при формуванні та застосуванні тарифів на комунальні послуги, що призвело до завищення  вартості послуг з’явилося на сайті Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.

Вартість послуг була завищена:

  • –  централізованого водопостачання на 3,38грн за куб.м.
  • –  централізованого водовідведення на 3,48грн за куб.м.
  • – з вивезення твердих побутових відходів на 7,23 грн. за куб.м.

За результатом перевірки  суб’єкту надано припис про усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін,  тим самим зобов’язано провести перерахунки споживачам щодо повернення зайво нарахованої плати.  Поряд  з тим, інформовано орган місцевого самоврядування про стан діючих тарифів на комунальні послуги та  УПСЗН про зменшення бюджетного фінансування по відшкодуванню пільг і субсидій.

Як повідомляє сайт  Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області, результатом виконання припису ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області є приведення суб’єктом господарювання рівня діючих тарифів до вимог законодавства, а також повернення заявнику та всім споживачам комунальних послуг кошти в сумі 68,6 тис.грн. ( з них за послугу водопостачання 23,2 тис.грн, водовідведення – 32,0 тис.грн, вивезення ТПВ – 13,4 тис.грн.), що забезпечило попередження обрахування споживачів у розрахунку на рік на суму 274,3 тис.грн.

Як стало відомо, звернення до  Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області надіслала жителька Любара, активістка, член ВО “Батьківщина” Катерина Наконечна. Вона надала ЛюбарOnline офіційну відповідь  Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області, яка їй надійшла: