У Любарі відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування

Як повідомляє Любарська районна державна адміністрація, 7 грудня у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування.

На святі були присутні голова Любарської районної державної адміністрації, голова Любарської районної ради, Любарський селищний голова, депутати районної ради, працівники селищної та сільських рад, представники установ та організацій району, керівники управлінь, відділів, служб.

Урочисте зібрання розпочалося із вітального виступу голови райдержадміністрації, який подякував усім за самовіддану працю на благо розвитку Любарського району та побажав усім міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у подальшій роботі.

Вітаючи зі святом, голова районної ради підкреслив, що працівники місцевого самоврядування району, депутати районної ради вирізняються високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю за доручену справу. 

Кращих з кращих представників місцевого самоврядування відзначили грамотами та подяками райдержадміністрації та районної ради. Почесною грамотою Житомирської області була нагороджена заступник голови Любарської районної ради Л.М.Рогальська.

З нагоди Дня місцевого самоврядування свій виступ присутнім подарував народний ансамбль «Джерело» Житомирського районного будинку культури.

Фото офіційного сайту Любарської РДА