Любарська гімназія №1 приєдналася до щорічної всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

В період з 25 листопада по 10 грудня в Любарській гімназії організували та провели ряд заходів в рамках щорічної всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Зокрема в бібліотеці оформили тематичні книжкові виставки,  матеріали з питань запобігання насильству в сім’ї, протидії торгівлі людьми, захисту прав людини, а в  рекреаціях    виставки малюнків, колажів, проектів «Ми проти насильства в сім’ї», «Життя прекрасне», «Скажемо насильству: «НІ!», «Моє право на життя».

У гімназії провели виховні години, години спілкування, тренінги, круглі столи, дискусії за темою «Що таке добре, що таке погано», «Не будь байдужим», «Єдність прав і обов’язків», «Цінності особистості», «Формування навичок конструктивного спілкування», «Запобігання насильству», «Формування безпечної поведінки», «Стираємо гострі кути»,  «Скажемо насильству Ні!», «СНІД – міфи та реальність»,   «Булінг – мовчати не треба», «Кібербулінг – як порушення прав людини», «Подорож країною толерантності». Також влаштували відеолекторії з елементами бесіди, зустрічі з медичними працівниками «Обери життя», «Небезпечна гра», « Станція призначення – життя» (проблема боротьби проти рабства та торгівлі людьми) і провели індивідуальні бесіди з батьками на тему: «Виховання без насильства», «Повага до особистості дитини – основа відповідального батьківства». Учні переглянули відеоролики на тему: «Права і обов’язки дітей».З учнями та вчителями влаштували бесіди: «Насилля над дітьми: ознаки та дії педагогів», «Формування в дитини позитивної самооцінки».

Учні пограли в інтерактивну квест- гру «Сталий розвиток – запорука майбутнього».

Також в гімназії влаштували благодійну ярмарку , а зібрані на ній кошти вирішили  спрямувати на придбання предметів гігієни, медикаментів, дитячого харчування і т.д. для дітей-сиріт дитячого будинку.

Також учні гімназії долучилися до   акції «Дякую захисникам». Вони написали листи, вірші, намалювали малюнки, які будуть передані для воїнів ЗСУ.