Фахівці попереджають про загрозливе поширення кору

З початку року в Любарському районі зафіксовано 7 випадків кору.

Епідемічна ситуація з кору набуває загрозливого поширення. З листопада місяця спостерігається стрімка чергова хвиля підйому захворюваності. Два спалахи цієї інфекції в організованих колективах і три домашніх, в сім’ях серед  не щеплених  дітей , батьки яких категорично відмовились від вакцинації за релігійними переконаннями , мали місце у Новоград – Волинському районі.

Лише за один тиждень грудня в області зареєстровано 46 випадків кору. Серед територій з найвищими показниками сусідня нам Чуднівщина . Також оголошено карантин по причині нового спалаху  в Бердичівські школі – інтернаті. До Полонської районної лікарні госпіталізований студент – четвертокурсник Новочорторийського технікуму.

Повітряно–крапельний механізм передачі інфекції є характерним для кору. Вірус поширюється миттєво , надзвичайно контагіозний . Кількість уразливих людей висока. По причині зменшення імунного прошарку вакцинованого населення ця хвороба вже давно «подорослішала» .

Прихований період кору від 9 – ти до 21 – го дня. На початкових стадіях хвороби перебіг дуже нагадує грипоподібні стани  (висока температура, сухий кашель, нежить, світлобоязнь). Найбільш заразними є хворі з останніх днів інкубації та до висипки на тілі.

Хвороба страшна загрозливими ускладненнями для головного мозку, які в подальшому можуть впливати на інтелектуальний розвиток людини. Важкий перебіг також  несуть в собі запалення легень та вух , спричинені вірусом кору.

Кір відноситься до так званих  «керованих інфекцій» і лише щеплення є надійним захистом від нього.

Враховуючи , що в часі , підйом захворюваності кором збігається з черговим епідемічним сезоном грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій  радимо бути надзвичайно обачними. При появі ознак з симптоматикою характерною для таких захворювань, з метою проведення диференціальної діагностики , звертайтесь на консультативний прийом до лікаря – інфекціоніста.

Ольга Балдинюк, фахівець районного управління Держпродспоживслужби