На наступній сесії депутати затверджуватимуть бюджет Любарської ОТГ на 2019 рік

Відповідно до розпорядження голови Любарської селищної ради від  03.12.2018 року №177 22 грудня 2018 року о 10 годині в залі засідань районної ради відбудеться засідання позачергової дванадцятої сесії селищної ради VIII скликання

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

 1. Про затвердження селищного бюджету на 2019рік.
 2. Про забезпечення Програми виконання заходів державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021року.
 3. Про затвердження Програми з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Любарської селищної ради на 2019-2020 роки.
 4. Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства, архітектури, надзвичайних ситуацій, благоустрою та інфраструктури Любарської селищної ради.
 5. Про надання дозволу КП «Добробут» Любарської селищної ради на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.
 6. Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води ОК «Краплинка» с.Липне Любарського району Житомирської області.
 7. Про надання дозволу на приватизацію квартири.
 8. Про затвердження робочих проектів та кошторисної документації по «Реконструкція існуючої каналізаційної насосної станції №1 по вул.Райради в смт Любар Любарського району».
 9. Про затвердження робочих проектів та кошторисної документації по «Реконструкція існуючої каналізаційної насосної станції №2 на території ЦРЛ в смт Любар Любарського району.
 10. Про виділення коштів з місцевого бюджету для співфінансування проекту «Реконструкція існуючої каналізаційної насосної станції №1 по вул..Райрадив смт Любар Любарського району,що може реалізовуватися за рахунок коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році.
 11. Про виділення коштів з місцевого бюджету для співфінансування проекту «Реконструкція існуючої каналізаційної насосної станції №2 на території ЦРЛв смт Любар Любарського районущо може реалізовуватися за рахунок коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі Великодеревичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію електричних мереж вуличного освітлення села Мотовилівка та вулиці Коцюбинського, провулку Коцюбинського села Юрівки Любарської селищної ради.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «нове будівництво водогону в с.Привітів Любарського району Житомирської області.

15.Про затвердження акта приймання-передачі у комунальну власність селищної ради приміщення громадської приймальні.

 1. Про затвердження акта приймання-передачі приміщення громадської приймальні.
 2. Про внесення змін до штатного розпису Гринівецького НВК Любарської селищної ради.
 3. Про внесення змін до штатного розпису Коростківського НВК Любарської селищної ради.
 4. Про внесення змін до штатного розпису Любарського закладу дошкільної освіти.
 5. Про внесення змін до штатного розпису Привітівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Любарської селищної ради.
 6. Про внесення змін до штатного розпису групи з господарського обслуговування відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради.
 7. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 8. Про затвердження рішення виконавчого комітету.
 9. Питання комунальної власності.
 10. Земельні питання.
 11. Різне.