Подяка Ігорю Ходаку від жителів с. Липне: Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем села

Подяка Ігорю Євгеновичу Ходаку

Жителі с.Липне щиро вдячні Вам, Ігоре Євгеновиче, за вагому фінансову підтримку та висловлюють найтепліші слова подяки  за  Вашу  активну  життєву  позицію,  вагомий  внесок  у  створенні  обслуговуючого кооперативу «Краплинка».

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем села.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у  Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

Окремо подяка помічнику депутата Дудар Олександру Миколайовичу та його команді, заступнику Любарського селищного голови Гуменюк Олені Анатоліївні та Мосюрі Олені Юріївні.

Голова  кооперативу: Денисюк Р.В.