Впродовж дня поліція Любарщини виявила наркотичні речовини у трьох жителів району

Працівники Любарського відділення поліції знайшли наркотичні речовини у трьох осіб за один день.

Про це ЛюбарOnline повідомили у Любарському відділенні поліції.

18 січня близько 11.40 год. під час відпрацювання працівниками Любарського відділення поліції села Великі Деревичі у місцевого жителя було виявлено та вилучено поліетиленовий пакет з речовиною зеленого кольору рослинного походження зовні схожу на рослини коноплі, вагою близько 30 грам. Вилучене направлене на експертне дослідження до НДЕКЦ. Порушено кримінальноу справу за ч. 1 ст.309 Кримінального кодексу України.

18 січня близько 16.25 год під час відпрацювання дільничними офіцерами Любарського відділення поліції села Новий Любар  у місцевого жителя 1984 року народження було виявлено та вилучено паперовий згорток з речовиною зеленого кольору рослинного походження зовні схожу на рослини коноплі, вагою близько 50 грам. Вилучене направлено на експертне дослідження до НДЕКЦ. Порушено кримінальноу справу за ч. 1 ст.309 Кримінального кодексу України.

18 січня близько 18.55 год під час патрулювання сектором патрульної поліції Любарського відділення поліції в смт. Любар у  місцевого жителя 1983 року народження було виявлено та вилучено паперовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору за зовнішніми ознаками схожу на нарокотичну речовину – амфетамін, вагою близько 2 грам. Вилучене направлено на експертне дослідження до НДЕКЦ. Порушено кримінальноу справу за ч. 1 ст.309 Кримінального кодексу України.