У Любарському професійному ліцеї вшанували Героїв Крут та провели змагання з розбирання автомата Калашникова

До дня вшанування пам’яті героїв Крут в Любарському професійному ліцеї організували виховну годину, яку провели спільно з представниками Любарського районного військового комісаріату та відділу в справах сім’ї, молоді та спорту Любарської районної державної адміністрації.

Викладач історії Сікалюк Р. В. організувала інформаційну хвилину ” Легендарний бій під Крутами: ”перші кіборги”, які боронили Київ від росіян “, під час якої до уваги учнівської молоді були представлені історичні документи, патріотичні твори, присвячені героям Крут.

Присутні переглянули відеоролик: ”Крути. 100 років битви”, присвячений Крутянським подіям, вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання, а також ознайомилися з тематичною виставкою літератури.

Під час заходу лейтенант Любарського РВК Абрамчук Р.В. привернув увагу учнів до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України, як запоруки незалежності нашої держави. Військовослужбовці Абрамчук Р. В., Чанчой Є. В та викладач предмету Захист Вітчизни Завязун М. О. розповіли учням про стрілецьку зброю та правила поводження з нею, показали порядок неповного розбирання та складання автомата Калашнікова. Учні мали можливість потренуватися та по завершенню виховної години, за безпосередньої підтримки начальника відділу в справах сім’ї, молоді та спорту Любарської райдержадміністрації Остропольської Н. А. та головного спеціаліста Хоми Ю. В. провели конкурс – розбирання та складання автомата на час. Найспритніші учасники були нагородження пам’ятними подарунками.

Матеріал Любарського професійного ліцею