За рік послугами виїзного мобільного сервісного центру на Любарщині скористались 81 раз

Протягом минулого року, завдяки роботі мобільного сервісного центру МВС, понад 500 мешканців віддалених районів Житомирської області заощадили час та кошти на дорогу до стаціонарного сервісного центру, з них 81 – у Любарі.

Про це повідомляє Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області

Мобільні сервісні центри МВС – це пересувні сервісні центри, які працюють у віддалених районах області, де немає стаціонарних центрів і надають найпопулярніші послуги: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також приймання запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

На Житомирщині мобільний сервісний центр виїжджає до шести населених пунктів – Любар, Олевськ, Малин, Овруч, Чуднів та Попільня. За 2018 рік адміністратори загалом надали 571 послугу. Зокрема, 81 операція була надана у Любарі під час 6 виїздів.

Найпопулярніша послуга мобільних сервісних центрів – реєстрація та перереєстрація транспортних засобів. Цією послугою у Любарі скористалися 41 громадянин. Загалом протягом року в Житомирській області здійснили 340 таких операцій. Послугою із заміни посвідчення водія в регіоні скористалися 149 разів, з них 39 – «на виїзді». Крім цього, відбулася одна вибраковка транспортного засобу. Довідку про несудимість в області замовили 82 людини. Варто відзначити, що замовити довідку можна не лише безпосередньо у сервісному центрі, а й онлайн, перейшовши за посиланням dpvs.hsc.gov.ua/.

Лишити заявку на виїзд мобільного сервісного центру громадяни можуть у місцевих органах виконавчої влади, котрі передають запити до Регіонального сервісного центру МВС. Ознайомитися з графіком виїздів мобільного сервісного центру можна на офіційному сайті РСЦ МВС в Житомирській області.