Неякісна вода, погане освітлення та порушення норм харчування: фахівці перевірили НВК, школу та 2 дитсадки на Любарщині

У Житомирській області запроваджене планове моніторингове відвідування закладів дошкільної та шкільної освіти. При проведенні такого заходу лабораторним контролем охоплюються питання, пов’язані з дотриманням санітарного законодавства.

Про це ЛюбарOnline повідомила Ольга Балдинюк, фахівець Любарського рай управління Держпродспоживслужби

Зокрема в березні фахівці промоніторили Юрівський НВК, Мотовилівську ЗОШ, Любарський та Мотовилівський заклад дошкільної освіти.

При дослідженні якості питної води було встановлено, що ні в одному з названих закладів вона не відповідає вимогам ДСанПіН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Загальна жорсткість та вміст заліза в рази перевищують допустиме нормативне значення – це показники, за якими вода не може бути використана на харчові та питні потреби. В Юрівському НВК, крім зазначених негативних складових, присутні ще сульфатне та нітратне навантаження. Мотовилівська ЗОШ користуються бактеріально забрудненою водою, що складає загрозу виникнення й поширення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

Передбачений рівень освітленості приміщень створює належні умови для роботи очей. Недостатня й нерівномірна освітленість веде до передвчасної втоми органу зору, зменшує розумову й фізичну працездатність. Розвиток хвороб ока, близорукість, випадковий травматизм спричиняє недостатньо освітлене приміщення, в якому тривало перебувають люди.

За результатами проведених вимірів освітленості фактично отримані показники нижче допустимих мінімальних рівнів мають місце, як в закладах дошкільної освіти, так і в інших загальноосвітніх закладах. Настав час заміни освітлювальної арматури на сучасну, енергоефективну. В минулому році кожний третій вимір освітленості мав незадовільні результати.

Проаналізувавши структуру харчування слід зазначити, що в закладах дошкільної освіти намагаються виконувати державні норми основних біологічноцінних харчових продуктів. Охопленість гарячим харчуванням в школах вкрай недостатня. Енергетична цінність шкільних обідів є заниженою, переважно має вуглеводну спрямованість за рахунок круп, картоплі, макаронних гарнірів. Одночасно спостерігається гострий дефіцит в білках та вітамінах. Школярі недоотримують м´яса, риби, масла, молочних та інших вкрай фізіологічно значимих продуктів. Про яке дотримання натуральних норм харчування можна вести мову, коли фактична щоденна вартість харчування в середньому складає від 7 до 10 грн. А саме повноцінне, збалансоване харчування не тільки попереджає захворюваність органів травлення, залізодефіцитні анемії, спричиняє нормальний ріст та розвиток дитячого організму, але й зменшує несприятливий вплив на нього, викликаний значним навчальним навантаженням.

Також найчастіше мають місце порушення, пов’язані з режимами прибирання та миття посуду. Виявлення санітарно-показової мікрофлори в гігієнічних змивах є підтвердженням цього.

Район, за підсумками минулого року, був благополучним в епідемічному відношенні. Загальна інфекційна захворюваність не виходила за межі середньообласних показників. Але більше слід приділяти уваги зниженню паразитарної захворюваності серед дитячого населення, особливо в організованих колективах.

ДІТИ – найбільш важливий ресурс будь-якого суспільства, його майбутнє. Тому охорона здоров´я, забезпечення їх захисту та розвитку, повага прав малого громадянина має стати нормою для кожного дорослого.