У турнірі, пам’яті загиблих бійців АТО перемогу здобула команда Мотовилівської школи

12 травня на Любарщині провели відкритий турнір з міні-футболу серед учнів 8-9 класів, пам’яті військовослужбовців, які загинули в зоні АТО.

Організаторами заходу виступили  СК «Любар», відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Любарської РДА.

У змаганнях взяли участь  Любарська гімназія №1, Глезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Коростківський НВК та Мотовилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У результаті змагань 1 місце здобула команда Мотовилівської ЗОШ І-ІІІ ст..; 2 місце – команда Коростківського НВК; 3 місце – команда Глезненської ЗОШ І-ІІІ ст..

У номінації «Кращий воротар» нагороджено воротаря команди з Мотовилівки Мельника Нікіту. У номінації «Кращий гравець» нагороджено гравця команди Глезненської ЗОШ Кострича Івана. У номінації «Кращий бомбардир» – гравця команди з Любарської гімназії №1 Нагаюка Володимира.

Суддівство матчів, нагородження дипломами та медалями забезпечував сектор молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради. Призи за перемогу та участь у змаганнях – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Любарської РДА.