Любарський центр первинної медико-санітарної допомоги придбав 38 спеціальних медичних сумок за 1500 грн за штуку

Комунальне некомерційне підприємство «Любарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Любарської селищної ради Житомирської області на 60 тис. грн придбало медичних сумок.

Звіт про укладений договір розміщений на сайті Prozorro.

ФОП «Коваль Наталія Миколаївна», яка зареєстроване у місті Кропивницькому, зголосилося за 60 тис. грн поставити до Любарського центру ПМСД 38 медичних сумок. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 8 липня 2019 — 17 липня 2019.

Варто зазначити, що ціна однієї медичної сумки з ПДВ становить 1578,947 грн.

За даними мережі, спеціальна сумка медична призначена для розміщення і транспортування виробів медичного призначення, забезпечена кишенями-вкладишами для розміщення функціональних комплектів. Рекомендується використовувати в машинах швидкої і невідкладної допомоги, на станціях невідкладної медичної допомоги, медсанчастинах, в медичних пунктах підприємств, поліклініках, фельдшерсько-акушерських пунктах, центральних районних лікарнях, для надання невідкладної наркологічної допомоги, для здійснення реанімаційних заходів на місці події, для надання невідкладної допомоги при нещасних випадках на виробництві і на рятувальних водно-човнових станціях, для використання лікарями сімейної медицини, дільничними лікарями, лікарями-педіатрами, для надання акушерської допомоги на дому.