Звернення жителів сіл Веселка та Михайлівка до виборців 67 виборчого округу.

Гарна людина славиться добрими справами. Особливо коли ці добрі справи стосуються маленьких неперспективних сіл. Але чомусь усі забувають, що там також живуть люди, які мають право на достойне життя.

Відрадно, що саме депутат Житомирської обласної ради Ігор Євгенович Ходак думає по- іншому : в першу чергу про людей.

Від імені жителів мальовничих маленьких сіл Веселка та Михайлівка хочу подякувати Ігорю Євгеновичу за фінансову підтримку на облаштування ритуальної площадки на кладовищі. 

Також від педагогічного та учнівського колективів щира подяка за кошти, за які ми придбали музичний центр та мікрофони, що значно покращило виховний процес та дозвілля школярів.

Вдячні жінки з багатодітних сімей наших сіл за солодкі дарунки від депутата в День Матері. Щиро дякують Ігорю Євгеновичу Ходаку і за матеріальні допомоги і взагалі за усі хороші справи, на які виділенні кошти , що важко пригадати.

Також у ювілейні дні (20-річчя з дня заснування партії ВО « Батьківщина») хочемо побажати нашому благодійнику міцного здоров’я , наснаги , завжди гарного настрою , сімейного та родинного благополуччя , успіхів у бізнесі і всіляких гараздів.

Ми жителі сіл Веселка та Михайлівка Любарського району звертаємося до виборців 67 виборчого округу зробити Новий вибір та проголосувати за кандидата в народні депутати України від патії «ВО Батьківщина» Ходака Ігоря Євгеновича.