Любарський лісничий переміг в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу

Любарське лісництво
Любарське лісництво

Василь Лановюк, лісничий Любарського лісництва державного підприємства “Бердичівське лісове господарство”,  став переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу лісничих, організованого  Товариством лісівників України.

Про це повідомляє прес-служба  Житомирського ОУЛМГ

До конкурсу допускалися кандидати, які успішно ведуть лісове господарство, впроваджують новітні технології та форми організації праці та останніх п’ять років працюють на посаді лісничого в системі Держлісагентства.

Конкурсна комісія, визначаючи переможців, брала до уваги абсолютно всі показники роботи лісничих:   створення лісових культур на високому агротехнічному рівні з використанням новітніх технологій та власного садивного матеріалу,  поліпшення показників, що характеризують  породний склад лісів, якісний стан і продуктивність лісових насаджень, високу ефективність заходів з охорони і захисту лісу, результативність здійснення біотехнічних заходів і збереження біологічного різноманіття, благоустрій господарських об’єктів тощо.

Друге і ІІІ місця в конкурсі вибороли лісничий Липинського лісництва  Городницького лісгоспу Василь Мельник та очільник Ружинського лісництва  державного підприємства «Попільнянське лісове господарство» Володимир Коноваленко.

Всі троє отримали грошові винагороди, а переможець побореться за звання кращого в загальноукраїнському етапі.