Безсмертний хоче перезаснувати державу заради Великої України

Відомий політик Роман Безсмертний презентував 4 листопада у Житомирі ідею Великої України. У майбутнього кандидата у президенти подібні заходи вже пройшли на Львівщині, Херсонщині та Київщині.

«Подивіться на наших сусідів. Польща розбудовує державу від моря до моря.  Румун поруч каже «Велика Румунія». Далі угорці прагнуть своєї Великої Угорщини. На сході – безмежний «Рускій мір». На півночі білоруси кажуть про Велике князівство Литовське. На півдні – Велика османська імперія. А тепер задайтеся питанням, а хто ми?», – запитує політик.

Він вважає, що відчуття меншовартості не дозволяє українцям рухатися вперед та усвідомити свою силу у єднанні. Проте це добре розуміють сусіди і намагаються нас роз’єднати, вкладаючи іноді величезні фінансові ресурси в розкол країни.

«Ми весь час живемо в меншовартості, недооцінці себе, нерозуміння, яку роль зіграли Україна та українці в житті сусідніх держав. А якщо бути чесними, то  насправді те, що оточує нас, більшою мірою є творінням українців. Ви в Житомирі чудово це знаєте на прикладі Корольова», – сказав він.

Роман Безсмертний переконаний, що українці мають право претендувати на ідею Великої України. При цьому не зазіхаючи на чиїсь території, але «Україна має бути там, де українці».

Проте, за його словами, на заваді нашому єднанню стала «прірва між державою та суспільством», коли людина займається самовиживанням, а держава працює сама на себе. Подолати цей розрив можна за допомогою «перезаснування держави, де головною цінністю має стати людина».

«Немічність держави стає провідною, бо вона не може справитись з елементарними проблемами. Тому всі ці речі можна вирішити шляхом перезаснування української держави, реалізуючи ідею Великої України», – переконаний Роман Безсмертний.