Детальний розклад маршруток з Любарського району за даними Укртрансбезпеки

4580
views

ЛюбарOnline подав інформаційний запит до Управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської облдержадміністрації з проханням надати детальний розклад автобусів у Любарському районі.

У відповідь отримав посилання на сторінку сайту  Державної служби України з безпеки на транспорті, де розміщені  розклади руху  міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування України.

Публікуємо вибірку з цієї сторінки, що стосується Любарського району

Житомир-Любар

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1726 РЕЙС № 1727
7:55 0:15 8:10 0 ЖИТОМИР АС-1 104,0 13:00
8:22 0:03 8:25 4,0 ВОДОКАНАЛ 100,0 12:48 0:01 12:49
8:48 0:01 8:49 23,0 ДЕНИШІ 81,0 12:30 0:01 12:31
9:02 0:01 9:03 35,0 В.ПІЧ 69,0 12:16 0:01 12:17
9:08 0:01 9:09 40,0 ГРЕМ’ЯЧЕ 64,0 12:10 0:01 12:11
9:12 0:01 9:13 42,0 КАРВИНІВКА 62,0 12:07 0:01 12:08
9:16 0:01 9:17 45,0 ДРИГЛІВ 59,0 12:03 0:01 12:04
9:21 0:01 9:22 49,0 ДІДКІВЦІ 55,0 11:58 0:01 11:59
9:25 0:01 9:26 52,0 ДУБИЩЕ 52,0 11:54 0:01 11:55
9:30 0:05 9:35 55,0 ЧУДНІВ АС 49,0 11:47 0:03 11:50
9:44 0:01 9:45 63,0 ДОВБИШІ 41,0 11:39 0:01 11:40
9:52 0:01 9:53 68,0 КРАСНОСІЛКА 36,0 11:33 0:01 11:34
9:56 0:01 9:57 71,0 БРАТАЛІВ 33,0 11:30 0:01 11:31
10:02 0:01 10:03 75,0 ВЕСЕЛКА 29,0 11:25 0:01 11:26
10:12 0:01 10:13 80,0 КУТИЩЕ 24,0 11:19 0:01 11:20
10:25 0:15 10:40 90,0 ЛЮБАР 14,0 11:09 0:01 11:10
10:45 0:01 10:46 96,0 ГЛЕЗНО 8,0 11:03 0:01 11:04
10:47 0:01 10:48 98,0 М.ДЕРЕВИЧКИ 6,0 11:01 0:01 11:02
10:51 0:01 10:52 101,0 Ст.ЧОРТОРІЯ 3,0 10:57 0:01 10:58
10:54 104,0 Н.ЧОРТОРІЯ 0,0 10:54 0:01 10:55
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1344__ РЕЙС №__1345___
14:40 0:15 14:55 0,0 ЖИТОМИР АС-1 90,0 19:48 0:05
15:07 0:03 15:10 4,0 ВОДОКАНАЛ 86,0 19:37 0:01 19:38
15:30 0:01 15:31 23,0 ДЕНИШІ 67,0 19:18 0:01 19:19
15:33 0:01 15:34 25,0 БУКИ
15:36 0:01 15:37 26,0 САДОВА
15:41 0:01 15:42 30,0 П.РУДНЯ
15:47 0:01 15:48 35,0 ВИСОКА ПІЧ 55,0 19:06 0:01 19:07
15:52 0:01 15:53 38,0 ГРЕМ’ЯЧЕ 50,0 19:00 0:01 19:01
15:55 0:01 15:56 40,0 КАРВИНІВКА 48,0 18:57 0:01 18:58
15:59 0:01 16:00 43,0 ДРИГЛІВ 45,0 18:54 0:01 18:55
16:04 0:01 16:05 46,0 ДІДКІВЦІ 41,0 18:49 0:01 18:50
16:10 0:01 16:11 50,0 ДУБИЩЕ 38,0 18:45 0:01 18:46
16:17 0:05 16:22 55,0 ЧУДНІВ АС 35,0 18:37 0:05 18:42
16:27 0:01 16:28 60,0 БУДИЧАНИ
16:31 0:01 16:32 63,0 СТОВПІВ
16:36 0:01 16:37 67,0 РОМАНІВКА
16:41 0:01 16:42 71,0 ВРУБЛІВКА
16:47 0:01 16:48 76,0 КАМІНЬ
16:53 0:01 16:54 81,0 ХИМРИЧІ
16:56 0:01 16:57 83,0 ПЕЧАНІВКА
17:01 0:01 17:02 87,0 ПАВОЛОЧКА / ДОВБИШИ 27,0 18:28 0:01 18:29
17:08 0:01 17:09 93,0 Н.ЧОРТОРІЯ / КРАСНОСІЛКА 22,0 18:23 0:01 18:24
17:12 0:01 17:13 96,0 Ст.ЧОРОТОРІЯ / БРАТАЛІВ 19,0 18:19 0:01 18:20
17:16 0:01 17:17 99,0 М.ДЕРЕВИЧКИ / ВЕСЕЛКА 15,0 18:14 0:01 18:15
17:20 0:01 17:21 101,0 ГЛЕЗНО / КУТИЩЕ 10,0 18:09 0:01 18:10
17:27 0:05 107,0 ЛЮБАР 0 17:40 0:20 18:00

 

Житомир-Рогізно

прибуття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №_1186____ РЕЙС №_1187__
8:20 0:10 8:30 0 ЖИТОМИР АС-1 115 14:45 0:05
8:46 0:01 8:47 4 ВОДОКАНАЛ 111 14:32 0:01 14:33
9:05 0:01 9:06 23 ДЕНИШІ 92 14:13 0:01 14:14
9:18 0:02 9:20 35 В.ПІЧ 80 14:00 0:01 14:01
9:40 0:15 9:55 55 ЧУДНІВ АС 60 13:25 0:15 13:40
10:04 0:01 10:05 63 ДОВБИШІ 52 13:15 0:01 13:16
10:11 0:01 10:12 68 КРАСНОСІЛКА 47 13:08 0:01 13:09
10:21 0:01 10:22 75 ВЕСЕЛКА 40 12:58 0:01 12:59
10:28 0:01 10:29 80 КУТИЩЕ 35 12:52 0:01 12:53
10:41 0:04 10:45 90 ЛЮБАР АС 25 12:25 0:15 12:40
10:57 0:02 10:59 100 М.БРАТАЛІВ 15 12:12 0:01 12:13
11:05 0:01 11:06 105 МОТОВИЛІВКА 10 12:05 0:01 12:06
11:09 0:01 11:10 108 ВОЛИЦЯ 7 12:00 0:01 12:01
11:16 0:01 11:17 113 БИЧОВА 2 11:52 0:01 11:53
11:20 115 РОГІЗНО 0 11:45 0:05 11:50
прибуття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1188__ РЕЙС №_1189_
15:50 0:10 16:00 0 ЖИТОМИР АС-1 115 7:45
16:16 0:01 16:17 4 ВОДОКАНАЛ 111 7:32 0:01 7:33
16:35 0:01 16:36 23 ДЕНИШІ 92 7:12 0:01 7:13
16:48 0:02 16:50 35 В.ПІЧ 80 6:59 0:01 7:00
17:10 0:15 17:25 55 ЧУДНІВ АС 60 6:36 0:04 6:40
17:34 0:01 17:35 63 ДОВБИШІ 52 6:27 0:01 6:28
17:41 0:01 17:42 68 КРАСНОСІЛКА 47 6:21 0:01 6:22
17:51 0:01 17:52 75 ВЕСЕЛКА 40 6:13 0:01 6:14
17:58 0:01 17:59 80 КУТИЩЕ 35 6:07 0:01 6:08
18:11 0:04 18:15 90 ЛЮБАР АС 25 5:48 0:07 5:55
18:27 0:02 18:29 100 М.БРАТАЛІВ 15 5:35 0:01 5:36
18:35 0:01 18:36 105 МОТОВИЛІВКА 10 5:28 0:01 5:29
18:39 0:01 18:40 108 ВОЛИЦЯ 7 5:24 0:01 5:25
18:46 0:01 18:47 113 БИЧОВА 2 5:17 0:01 5:18
18:50 115 РОГІЗНО 0 5:05 0:10 5:15

Житомир-Великі Деревичі

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №1182 РЕЙС №1183
10:30 0:10 10:40 0 ЖИТОМИР АС-1 100,0 17:05
10:44 0:04 10:48 4,0 ВОДОКАНАЛ 96,0 16:52 0:01 16:53
11:10 0:01 11:11 23,0 ДЕНИШІ 77,0 16:32 0:01 16:33
11:25 0:02 11:27 35,0 В.ПІЧ 65,0 16:20 0:01 16:21
11:50 0:10 12:00 55,0 ЧУДНІВ АС 45,0 15:40 0:20 16:00
12:09 0:01 12:10 63,0 ДОВБИШ 37,0 15:30 0:01 15:31
12:15 0:01 12:16 68,0 КРАСНОСІЛКА 32,0 15:23 0:01 15:24
12:24 0:01 12:25 75,0 ВЕСЕЛКА 25,0 15:14 0:01 15:15
12:31 0:01 12:32 80,0 КУТИЩЕ 20,0 15:07 0:01 15:08
12:43 0:27 13:10 90,0 ЛЮБАР АС 10,0 14:36 0:19 14:55
13:31 0:01 13:32 106,2 ГІЗІВЩИНА
13:40 111,7 В.ДЕРЕВИЧІ 0 14:15 0:10 14:25
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №1184   РЕЙС №1185
17:30 0:10 17:40 0 ЖИТОМИР АС-1 100,0 9:05
17:44 0:04 17:48 4,0 ВОДОКАНАЛ 96,0 8:52 0:01 8:53
18:10 0:01 18:11 23,0 ДЕНИШІ 77,0 8:32 0:01 8:33
18:25 0:02 18:27 35,0 В.ПІЧ 65,0 8:20 0:01 8:21
18:50 0:10 19:00 55,0 ЧУДНІВ АС 45,0 7:40 0:20 8:00
19:09 0:01 19:10 63,0 ДОВБИШ 37,0 7:30 0:01 7:31
19:15 0:01 19:16 68,0 КРАСНОСІЛКА 32,0 7:23 0:01 7:24
19:24 0:01 19:25 75,0 ВЕСЕЛКА 25,0 7:14 0:01 7:15
19:31 0:01 19:32 80,0 КУТИЩЕ 20,0 7:07 0:01 7:08
19:43 0:27 20:10 90,0 ЛЮБАР АС 10,0 6:36 0:19 6:55
20:31 0:01 20:32 106,2 ГІЗІВЩИНА
20:40 111,7 В.ДЕРЕВИЧІ 0 6:15 0:10 6:25

 

Бердичів-Любар

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1446 РЕЙС № 1447
8:20 0:10 8:30 0 БЕРДИЧІВ АС-1 89 13:02
8:51 0:01 8:52 20 РАЙГОРОДОК 69 12:37 0:01 12:38
8:58 0:01 8:59 26 КОЗЯТИН-ЛЮБАР 63 12:29 0:01 12:30
9:00 0:01 9:01 27 БУРЯКИ 62 12:27 0:01 12:28
9:13 0:01 9:14 38 ІВАНОПІЛЬ АС 51 12:13 0:01 12:14
9:25 0:03 9:28 48 ЖЕРЕБКИ 41 11:57 0:04 12:01
9:40 0:01 9:41 59 КРАСНОПІЛЬ СХТ 30 11:43 0:01 11:44
9:50 0:01 9:51 68 МОЛОЧКИ 21 11:31 0:01 11:32
9:56 0:01 9:57 72 СТЕТКІВЦІ 17 11:26 0:01 11:27
10:01 0:01 10:02 76 ПАНАСІВКА 13 11:20 0:01 11:21
10:16 89 ЛЮБАР АС 0 10:56 0:09 11:05
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1448   РЕЙС № 1449
15:25 0:10 15:35 0 БЕРДИЧІВ АС-1 89 18:45
15:53 0:01 15:54 20 РАЙГОРОДОК 69 18:25 0:01 18:26
16:00 0:01 16:01 27 БУРЯКИ 62 18:18 0:01 18:19
16:11 0:01 16:12 38 ІВАНОПІЛЬ АС 51 18:06 0:01 18:07
16:21 0:03 16:24 48 ЖЕРЕБКИ 41 17:53 0:04 17:57
16:34 0:01 16:35 59 КРАСНОПІЛЬ СХТ 30 17:41 0:01 17:42
16:43 0:01 16:44 68 МОЛОЧКИ 21 17:32 0:01 17:33
16:48 0:01 16:49 72 СТЕТКІВЦІ 17 17:27 0:01 17:28
16:53 0:01 16:54 76 ПАНАСІВКА 13 17:22 0:01 17:23
17:05 89 ЛЮБАР АС 0 17:05 0:05 17:10

 

Авратин-Житомир

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1318 РЕЙС № 1319
5:30 0:15 5:45 0 АВРАТИН 108,0 14:00
5:49 0:01 5:50 4,0 КИРИЇВКА 104,0 13:52 0:01 13:53
6:05 0:15 6:20 18,0 ЛЮБАР АС 90,0 13:35 0:05 13:40
6:26 0:01 6:27 26,0 КУТИЩЕ 82,0 13:26 0:01 13:27
6:30 0:01 6:31 30,0 ФІЛИНЦІ+ 78,0 13:21 0:01 13:22
6:35 0:01 6:36 36,0 В. БРАТАЛІВ+ 72,0 13:14 0:01 13:15
6:39 0:01 6:40 40,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 13:09 0:01 13:10
6:44 0:01 6:45 46,0 КІЛКИ+ 62,0 13:02 0:01 13:03
6:50 0:10 7:00 53,0 ЧУДНІВ АС 55,0 12:45 0:10 12:55
7:06 0:01 7:07 57,0 ДУБИЩЕ 51,0 12:41 0:01 12:42
7:09 0:01 7:10 59,0 ДІДКІВЦІ 49,0 12:38 0:01 12:39
7:14 0:01 7:15 62,0 ДРИГЛІВ 46,0 12:34 0:01 12:35
7:19 0:01 7:20 65,0 КАРВИНІВКА 43,0 12:30 0:01 12:31
7:23 0:01 7:24 67,0 ГРЕМЯЧЕ 41,0 12:28 0:01 12:29
7:32 0:01 7:33 73,0 В. ПІЧ 35,0 12:21 0:01 12:22
7:38 0:01 7:39 77,0 РУДНЯ ПОШТА 31,0 12:17 0:01 12:18
7:45 0:01 7:46 82,0 БУКИ 26,0 12:11 0:01 12:12
7:50 0:01 7:51 85,0 ДЕНИШІ 23,0 12:08 0:01 12:09
7:59 0:01 8:00 91,0 КОРЧАК 17,0 12:02 0:01 12:03
8:03 0:01 8:04 93,0 ПЕРЛЯВКА 15,0 11:59 0:01 12:00
8:10 0:01 8:11 98,0 ТЕТЕРІВКА 10,0 11:53 0:01 11:54
8:19 0:01 8:20 104,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 11:41 0:04 11:45
8:25 108,0 ЖИТОМИР АС-1 0 11:10 0:15 11:25
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1320 РЕЙС № 1321
13:40 0:15 13:55 0 АВРАТИН 108,0 19:23 0:05
13:59 0:01 14:00 4,0 КИРИЇВКА 104,0 19:16 0:01 19:17
14:15 0:15 14:30 18,0 ЛЮБАР АС 90,0 18:54 0:05 18:59
14:36 0:01 14:37 26,0 КУТИЩЕ 82,0 18:45 0:01 18:46
14:40 0:01 14:41 30,0 ФІЛИНЦІ+ 78,0 18:40 0:01 18:41
14:45 0:01 14:46 36,0 В. БРАТАЛІВ+ 72,0 18:33 0:01 18:34
14:49 0:01 14:50 40,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 18:28 0:01 18:29
14:54 0:01 14:55 46,0 КІЛКИ+ 62,0 18:21 0:01 18:22
15:00 0:15 15:15 53,0 ЧУДНІВ АС 55,0 17:59 0:15 18:14
15:19 0:01 15:20 57,0 ДУБИЩЕ 51,0 17:54 0:01 17:55
15:22 0:01 15:23 59,0 ДІДКІВЦІ 49,0 17:52 0:01 17:53
15:25 0:01 15:26 62,0 ДРИГЛІВ 46,0 17:48 0:01 17:49
15:29 0:01 15:30 65,0 КАРВИНІВКА 43,0 17:44 0:01 17:45
15:32 0:01 15:33 67,0 ГРЕМЯЧЕ 41,0 17:42 0:01 17:43
15:39 0:01 15:40 73,0 В. ПІЧ 35,0 17:36 0:01 17:37
15:44 0:01 15:45 77,0 РУДНЯ ПОШТА 31,0 17:31 0:01 17:32
15:49 0:01 15:50 82,0 БУКИ 26,0 17:26 0:01 17:27
15:53 0:01 15:54 85,0 ДЕНИШІ 23,0 17:22 0:01 17:23
16:00 0:01 16:01 91,0 КОРЧАК 17,0 17:16 0:01 17:17
16:03 0:01 16:04 93,0 ПЕРЛЯВКА 15,0 17:13 0:01 17:14
16:09 0:01 16:10 98,0 ТЕТЕРІВКА 10,0 17:08 0:01 17:09
16:15 0:01 16:16 104,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 16:56 0:04 17:00
16:20 108,0 ЖИТОМИР АС-1 0 16:30 0:10 16:40

 

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1314___ РЕЙС №__1315___
5:20 0:10 5:30 0 ЖИТОМИР АВ 108,0 10:25
5:46 0:04 5:50 4,0 ВОДОКАНАЛ 104,0 10:12 0:01 10:13
5:55 0:01 5:56 10,0 ТЕТЕРІВКА 98,0 10:05 0:01 10:06
6:01 0:01 6:02 15,0 ПЕРЛЯВКА 93,0 9:59 0:01 10:00
6:04 0:01 6:05 17,0 КОРЧАК 91,0 9:56 0:01 9:57
6:11 0:01 6:12 23,0 ДЕНИШІ 85,0 9:49 0:01 9:50
6:15 0:01 6:16 26,0 БУКИ 82,0 9:45 0:01 9:46
6:20 0:01 6:21 31,0 РУДНЯ ПОШТА 77,0 9:39 0:01 9:40
6:25 0:01 6:26 35,0 В. ПІЧ 73,0 9:34 0:01 9:35
6:32 0:01 6:33 41,0 ГРЕМЯЧЕ 67,0 9:27 0:01 9:28
6:35 0:01 6:36 43,0 КАРВИНІВКА 65,0 9:24 0:01 9:25
6:39 0:01 6:40 46,0 ДРИГЛІВ 62,0 9:20 0:01 9:21
6:43 0:01 6:44 49,0 ДІДКІВЦІ 59,0 9:17 0:01 9:18
6:46 0:01 6:47 51,0 ДУБИЩЕ 57,0 9:14 0:01 9:15
6:50 0:10 7:00 55,0 ЧУДНІВ АС 53,0 9:00 0:10 9:10
7:06 0:01 7:07 62,0 КІЛКИ+ 46,0 8:52 0:01 8:53
7:12 0:01 7:13 68,0 КРАСНОСІЛКА 40,0 8:45 0:01 8:46
7:16 0:01 7:17 72,0 В. БРАТАЛІВ+ 36,0 8:40 0:01 8:41
7:22 0:01 7:23 78,0 ФІЛИНЦІ+ 30,0 8:33 0:01 8:34
7:26 0:01 7:27 82,0 КУТИЩЕ 26,0 8:28 0:01 8:29
7:33 0:02 7:35 90,0 ЛЮБАР 18,0 8:17 0:03 8:20
7:46 0:01 7:47 104,0 КИРИЇВКА 4,0 8:03 0:01 8:04
7:50 108,0 АВРАТИН 0 7:50 0:10 8:00
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1316___ РЕЙС №__1317___
14:10 0:10 14:20 0 ЖИТОМИР АВ 108,0 19:25
14:24 0:04 14:28 4,0 ВОДОКАНАЛ 104,0 19:19 0:01 19:20
14:34 0:01 14:35 10,0 ТЕТЕРІВКА 98,0 19:11 0:01 19:12
14:41 0:01 14:42 15,0 ПЕРЛЯВКА 93,0 19:05 0:01 19:06
14:44 0:01 14:45 17,0 КОРЧАК 91,0 19:02 0:01 19:03
14:51 0:01 14:52 23,0 ДЕНИШІ 85,0 18:54 0:01 18:55
14:56 0:01 14:57 26,0 БУКИ 82,0 18:49 0:01 18:50
15:02 0:01 15:03 31,0 РУДНЯ ПОШТА 77,0 18:43 0:01 18:44
15:07 0:01 15:08 35,0 В. ПІЧ 73,0 18:37 0:01 18:38
15:15 0:01 15:16 41,0 ГРЕМЯЧЕ 67,0 18:29 0:01 18:30
15:18 0:01 15:19 43,0 КАРВИНІВКА 65,0 18:26 0:01 18:27
15:22 0:01 15:23 46,0 ДРИГЛІВ 62,0 18:22 0:01 18:23
15:26 0:01 15:27 49,0 ДІДКІВЦІ 59,0 18:17 0:01 18:18
15:30 0:01 15:31 51,0 ДУБИЩЕ 57,0 18:14 0:01 18:15
15:35 0:15 15:50 55,0 ЧУДНІВ АС 53,0 18:00 0:10 18:10
15:56 0:01 15:57 62,0 КІЛКИ+ 46,0 17:52 0:01 17:53
16:02 0:01 16:03 68,0 КРАСНОСІЛКА 40,0 17:45 0:01 17:46
16:07 0:01 16:08 72,0 В. БРАТАЛІВ+ 36,0 17:40 0:01 17:41
16:13 0:01 16:14 78,0 ФІЛИНЦІ+ 30,0 17:33 0:01 17:34
16:18 0:01 16:19 82,0 КУТИЩЕ 26,0 17:28 0:01 17:29
16:26 0:04 16:30 90,0 ЛЮБАР 18,0 17:19 0:01 17:20
16:41 0:01 16:42 104,0 КИРИЇВКА 4,0 17:04 0:01 17:05
16:45 108,0 АВРАТИН 0 16:50 0:10 17:00

 

Житомир-Волиця (через Любар)

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1502___ РЕЙС №__1503__
13:10 0:15 13:25 0 ЖИТОМИР АС-1 110,0 18:20 0:05
13:41 0:04 13:45 4,0 ВОДОКАНАЛ 106,0 18:07 0:01 18:08
14:01 0:01 14:02 23,0 ДЕНИШІ 87,0 17:47 0:01 17:48
14:12 0:02 14:14 35,0 В. ПІЧ 75,0 17:35 0:01 17:36
14:32 0:03 14:35 55,0 ЧУДНІВ АС 55,0 17:10 0:05 17:15
14:44 0:01 14:45 63,0 ДОВБИШІ 47,0 17:02 0:01 17:03
14:51 0:01 14:52 68,0 КРАСНОСІЛКА 42,0 16:55 0:01 16:56
15:00 0:01 15:01 75,0 ВЕСЕЛКА 35,0 16:47 0:01 16:48
15:07 0:01 15:08 80,0 КУТИЩЕ 30,0 16:41 0:01 16:42
15:20 0:05 15:25 90,0 ЛЮБАР АС 20,0 16:15 0:15 16:30
15:34 0:01 15:35 100,0 М. БРАТАЛОВ 10,0 16:03 0:01 16:04
15:39 0:01 15:40 105,0 МОТОВИЛІВКА 5,0 15:56 0:01 15:57
15:43 0:01 15:44 108,0 ВОЛИЦЯ 2,0 15:52 0:01 15:53
15:45 110,0 БЕРЕЗІВКА 0 15:45 0:05 15:50
Примітка: заїзд до с. Березівка здійснюється щоденно крім неділі
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1504___ РЕЙС №__1505__
18:20 0:15 18:35 0 ЖИТОМИР АС-1 108,0 9:10 0:05
18:51 0:04 18:55 4,0 ВОДОКАНАЛ 104,0 8:57 0:01 8:58
19:09 0:01 19:10 23,0 ДЕНИШІ 85,0 8:39 0:01 8:40
19:19 0:01 19:20 35,0 В. ПІЧ 73,0 8:27 0:01 8:28
19:35 0:05 19:40 55,0 ЧУДНІВ АС 53,0 8:05 0:05 8:10
19:46 0:01 19:47 63,0 ДОВБИШІ 45,0 7:55 0:01 7:56
19:51 0:01 19:52 68,0 КРАСНОСІЛКА 40,0 7:48 0:01 7:49
19:57 0:01 19:58 75,0 ВЕСЕЛКА 33,0 7:40 0:01 7:41
20:02 0:01 20:03 80,0 КУТИЩЕ 28,0 7:33 0:01 7:34
20:10 0:10 20:20 90,0 ЛЮБАР АС 18,0 7:05 0:15 7:20
20:33 0:02 20:35 100,0 М. БРАТАЛОВ 8,0 6:51 0:01 6:52
20:40 0:01 20:41 105,0 МОТОВИЛІВКА 3,0 6:43 0:01 6:44
20:45 108,0 ВОЛИЦЯ 0 6:35 0:05 6:40




Житомир-Любар (через Михайлівку)

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №_1190 РЕЙС №_1191
9:05 0:10 9:15 0 ЖИТОМИР АС 1 118,0 14:30 0:05
9:19 0:01 9:20 4,0 ВОДОКАНАЛ
9:42 0:01 9:43 23,0 ДЕНИШІ 95,0 14:02 0:01 14:03
9:56 0:01 9:57 35,0 В. ПІЧ 83,0 13:47 0:01 13:48
10:20 0:05 10:25 55,0 ЧУДНІВ АС 63,0 13:22 0:01 13:23
10:34 0:01 10:35 63,0 ДОВБИШІ 55,0 13:12 0:01 13:13
10:40 0:01 10:41 68,0 КРАСНОСІЛКА 50,0 13:05 0:01 13:06
10:45 0:01 10:46 71,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 47,0 13:00 0:01 13:01
10:47 0:01 10:48 72,0 МИХАЙЛІВКА 46,0 12:58 0:01 12:59
10:53 0:01 10:54 76,0 ФІЛЕНЦІ 42,0 12:52 0:01 12:53
10:58 0:01 10:59 80,0 МИХАЙЛІВКА 38,0 12:47 0:01 12:48
11:00 0:01 11:01 81,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 37,0 12:44 0:01 12:45
11:06 0:01 11:07 85,0 ВЕСЕЛІВКА 33,0 12:39 0:01 12:40
11:12 0:01 11:13 90,0 КУТИЩЕ 28,0 12:32 0:01 12:33
11:25 0:05 11:30 100,0 ЛЮБАР АС 18,0 12:14 0:06 12:20
11:41 0:01 11:42 110,0 В.ДЕРЕВИЧІ 8,0
11:50 0:05 118,0 ЖИТИНЦІ 0,0 11:50 0:05 11:55
прибуття стоянка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №_1192 РЕЙС №_1193
12:20 0:10 12:30 0 ЖИТОМИР АС 2 100,0 17:13 0:05
12:34 0:01 12:35 4,0 ВОДОКАНАЛ
12:57 0:01 12:58 23,0 ДЕНИШІ 77,0 16:45 0:01 16:46
13:11 0:01 13:12 35,0 В. ПІЧ 65,0 16:30 0:01 16:31
13:35 0:05 13:40 55,0 ЧУДНІВ АС 45,0 16:01 0:05 16:06
13:49 0:01 13:50 63,0 ДОВБИШІ 37,0 15:51 0:01 15:52
13:55 0:01 13:56 68,0 КРАСНОСІЛКА 32,0 15:44 0:01 15:45
14:00 0:01 14:01 71,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 29,0 15:40 0:01 15:41
14:02 0:01 14:03 72,0 МИХАЙЛІВКА 28,0 15:37 0:01 15:38
14:08 0:01 14:09 76,0 ФІЛЕНЦІ 24,0 15:32 0:01 15:33
14:13 0:01 14:14 80,0 МИХАЙЛІВКА 20,0 15:26 0:01 15:27
14:15 0:01 14:16 81,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 19,0 15:24 0:01 15:25
14:21 0:01 14:22 85,0 ВЕСЕЛІВКА 15,0 15:18 0:01 15:19
14:27 0:01 14:28 90,0 КУТИЩЕ 10,0 15:11 0:01 15:12
14:40 0:05 100,0 ЛЮБАР АС 0,0 14:55 0:05 15:00
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №_1194 РЕЙС №_1195
15:20 0:10 15:30 0 ЖИТОМИР АС 1 118,0 21:30 0:05
15:34 0:01 15:35 4,0 ВОДОКАНАЛ
15:57 0:01 15:58 23,0 ДЕНИШІ 95,0 20:59 0:01 21:00
16:11 0:01 16:12 35,0 В. ПІЧ 83,0 20:43 0:01 20:44
16:35 0:05 16:40 55,0 ЧУДНІВ АС 63,0 20:17 0:01 20:18
16:49 0:01 16:50 63,0 ДОВБИШІ 55,0 20:05 0:01 20:06
16:55 0:01 16:56 68,0 КРАСНОСІЛКА 50,0 19:58 0:01 19:59
17:00 0:01 17:01 71,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 47,0 19:53 0:01 19:54
17:02 0:01 17:03 72,0 МИХАЙЛІВКА 46,0 19:51 0:01 19:52
17:08 0:01 17:09 76,0 ФІЛЕНЦІ 42,0 19:45 0:01 19:46
17:13 0:01 17:14 80,0 МИХАЙЛІВКА 38,0 19:39 0:01 19:40
17:15 0:01 17:16 81,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 37,0 19:36 0:01 19:37
17:21 0:01 17:22 85,0 ВЕСЕЛІВКА 33,0 19:30 0:01 19:31
17:27 0:01 17:28 90,0 КУТИЩЕ 28,0 19:23 0:01 19:24
17:40 0:05 17:45 100,0 ЛЮБАР АС 18,0 18:29 0:41 19:10
17:56 0:01 17:57 110,0 В.ДЕРЕВИЧІ 8,0
18:05 0:05 118,0 ЖИТИНЦІ 0,0 18:05 0:05 18:10

 

Великий Браталів-Житомир

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №1196 РЕЙС №1197
5:50 0:10 6:00 0 В. БРАТАЛІВ 120,0 12:40
6:05 0:01 6:06 5,0 ВИНОГРАДІВКА 115,0 12:32 0:01 12:33
6:09 0:01 6:10 8,0 МЕЛЕНЦІ 112,0 12:27 0:01 12:28
6:14 0:01 6:15 12,0 ГОРОПАЇ 108,0 12:21 0:01 12:22
6:18 0:01 6:19 15,0 ЛИПНО 105,0 12:16 0:01 12:17
6:24 0:01 6:25 20,0 КУТИЩЕ 100,0 12:08 0:01 12:09
6:35 0:05 6:40 30,0 ЛЮБАР АС 90,0 11:45 0:10 11:55
6:51 0:01 6:52 40,0 КУТИЩЕ 80,0 11:32 0:01 11:33
6:58 0:01 6:59 45,0 ВЕСЕЛКА+ 75,0 11:25 0:01 11:26
7:07 0:01 7:08 52,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 11:16 0:01 11:17
7:14 0:01 7:15 57,0 ДОВБИШІ 63,0 11:09 0:01 11:10
7:25 0:05 7:30 65,0 ЧУДНІВ АС 55,0 10:55 0:05 11:00
8:02 0:01 8:03 85,0 ВИСОКА ПІЧ 35,0 10:35 0:01 10:36
8:23 0:01 8:24 97,0 ДЕНИШІ 23,0 10:23 0:01 10:24
116,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 10:01 0:04 10:05
8:30 120,0 ЖИТОМИР АВ 0 9:40 0:10 9:50
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №1198 РЕЙС №1199
12:50 0:10 13:00 0 В. БРАТАЛІВ 120,0 19:40
13:05 0:01 13:06 5,0 ВИНОГРАДІВКА 115,0 19:32 0:01 19:33
13:09 0:01 13:10 8,0 МЕЛЕНЦІ 112,0 19:27 0:01 19:28
13:14 0:01 13:15 12,0 ГОРОПАЇ 108,0 19:21 0:01 19:22
13:18 0:01 13:19 15,0 ЛИПНО 105,0 19:16 0:01 19:17
13:24 0:01 13:25 20,0 КУТИЩЕ 100,0 19:08 0:01 19:09
13:35 0:05 13:40 30,0 ЛЮБАР АС 90,0 18:45 0:10 18:55
13:51 0:01 13:52 40,0 КУТИЩЕ 80,0 18:32 0:01 18:33
13:58 0:01 13:59 45,0 ВЕСЕЛКА+ 75,0 18:25 0:01 18:26
14:07 0:01 14:08 52,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 18:16 0:01 18:17
14:14 0:01 14:15 57,0 ДОВБИШІ 63,0 18:09 0:01 18:10
14:25 0:05 14:30 65,0 ЧУДНІВ АС 55,0 17:55 0:05 18:00
15:02 0:01 15:03 85,0 ВИСОКА ПІЧ 35,0 17:35 0:01 17:36
15:23 0:01 15:24 97,0 ДЕНИШІ 23,0 17:23 0:01 17:24
116,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 17:01 0:04 17:05
15:30 120,0 ЖИТОМИР АВ 0 16:40 0:10 16:50

 

Новоград-Волинський – Любар

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1896 РЕЙС № 1897
6:45 0:10 6:55 0 НОВ.-ВОЛИНСЬКИЙ АС 106,0 15:25
7:21 0:01 7:22 17,0 КИКОВА 89,0 14:59 0:01 15:00
7:32 0:01 7:33 24,0 РОГАЧІВ 82,0 14:48 0:01 14:49
7:42 0:01 7:43 30,0 КЛИМЕНТІЇВКА 76,0 14:37 0:01 14:38
7:46 0:01 7:47 32,0 ВИРЛЯ 74,0 14:33 0:01 14:34
8:00 0:10 8:10 40,0 БАРАНІВКА АС 66,0 14:10 0:10 14:20
8:14 0:01 8:15 43,0 СТАРА ГУТА 63,0 14:04 0:01 14:05
8:25 0:01 8:26 49,0 ГЛИБОЧОК 57,0 13:53 0:01 13:54
8:29 0:01 8:30 51,0 ПЕРШОТРАВЕНСЬК 55,0 13:49 0:01 13:50
8:39 0:01 8:40 57,0 КОТЮРЖИНЦІ 49,0 13:39 0:01 13:40
9:01 0:01 9:02 71,0 МИРОПІЛЬ 35,0 13:15 0:01 13:16
9:13 0:01 9:14 78,0 ПЕЧАНІВКА+ 28,0 13:03 0:01 13:04
9:15 0:01 9:16 79,0 ХИМРИЧ 27,0 13:00 0:01 13:01
9:19 0:01 9:20 81,0 ПЕЧАНІВКА 25,0 12:56 0:01 12:57
9:34 0:01 9:35 90,0 НОВА ЧОРТОРІЯ 16,0 12:40 0:01 12:41
10:00 106,0 ЛЮБАР 0 12:05 0:10 12:15

 

Любар-Житомир

щоденно
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1482___ РЕЙС №__1483___
7:40 0:15 7:55 0 ЛЮБАР АС 90,0 17:00 0:05
8:08 0:01 8:09 10,0 КУТИЩЕ 80,0 16:41 0:01 16:42
8:26 0:01 8:27 22,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 16:20 0:01 16:21
8:45 0:05 8:50 35,0 ЧУДНІВ АС 55,0 16:06 0:04 16:10
9:11 0:02 9:13 55,0 ВИСОКА ПІЧ 35,0 15:45 0:01 15:46
9:45 0:02 9:47 86,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 15:11 0:04 15:15
10:00 0:05 90,0 ЖИТОМИР АВ 0 14:40 0:15 14:55
неділя
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1482___ РЕЙС №__1483___
11:35 0:15 11:50 0 ЛЮБАР АС 90,0 17:00 0:05
12:03 0:01 12:04 10,0 КУТИЩЕ 80,0 16:41 0:01 16:42
12:21 0:01 12:22 22,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 16:20 0:01 16:21
12:40 0:05 12:45 35,0 ЧУДНІВ АС 55,0 16:06 0:04 16:10
13:06 0:02 13:08 55,0 ВИСОКА ПІЧ 35,0 15:45 0:01 15:46
13:40 0:02 13:42 86,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 15:11 0:04 15:15
13:55 0:05 90,0 ЖИТОМИР АВ 0,0 14:40 0:15 14:55
17:12 0:01 17:13 20 БЕРЕЗІВКА 48 7:34 0:01 7:35
17:21 0:01 17:22 26 БОЛЯРКА 42 7:25 0:01 7:26
17:32 0:01 17:33 33 ВИДУМКА
17:39 0:01 17:40 38 МАРТИНІВКА
17:44 0:01 17:45 41 ЧЕРВОНОАРМІЙСЬК+
ЮЛЬЯНІВКА+ 37 7:18 0:01 7:19
ЮЛЬЯНІВКА 34 7:13 0:01 7:14
ЯЛИНІВКА 32 7:09 0:01 7:10
СТ. ОЛЕКСАНДРІВКА 28 7:03 0:01 7:04
БУРЯКІВКА 22 6:55 0:01 6:56
17:55 0:15 18:10 48 ЧЕРВОНОАРМІЙСЬК АС 18 6:35 0:15 6:50
18:21 0:01 18:22 55 В’ЯЗОВЕЦЬ 12 6:25 0:01 6:26
18:26 0:01 18:27 58 СКОЛОБІВ 10 6:21 0:01 6:22
18:36 0:01 18:37 64 ВЕСНЯНКА 5 6:13 0:01 6:14
18:41 0:01 18:42 67 Р. БОЛЯРКА 2 6:08 0:01 6:09
18:45 69 Р. БУДА 0 5:50 0:15 6:05

 

Березівка-Житомир

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1356___ РЕЙС №__1357___
7:40 0:10 7:50 0 БЕРЕЗІВКА 111,0 18:19 0:05
7:55 0:01 7:56 4,0 В. ВОЛИЦЯ 107,0 18:13 0:01 18:14
8:01 0:02 8:03 7,0 МОТОВИЛІВКА 104,0 18:06 0:02 18:08
8:06 0:01 8:07 9,0 М. БРАТАЛІВ-1 102,0 18:02 0:01 18:03
8:13 0:01 8:14 13,0 М. БРАТАЛІВ-2 98,0 17:56 0:01 17:57
8:25 0:10 8:35 21,0 ЛЮБАР АС 90,0 17:39 0:05 17:44
8:47 0:02 8:49 31,0 КУТИЩЕ 80,0 17:23 0:02 17:25
8:56 0:02 8:58 36,0 ВЕСЕЛКА 75,0 17:13 0:02 17:15
9:03 0:01 9:04 40,0 В. БРАТАЛІВ 71,0 17:06 0:02 17:08
9:07 0:01 9:08 43,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 16:59 0:02 17:01
9:14 0:01 9:15 48,0 ДОВБИШІ+ 63,0 16:51 0:01 16:52
9:25 0:05 9:30 56,0 ЧУДНІВ АС 55,0 16:35 0:05 16:40
9:55 0:02 9:57 76,0 В. ПІЧ 35,0 16:13 0:02 16:15
10:12 0:02 10:14 88,0 ДЕНИШІ 23,0 15:59 0:02 16:01
10:37 0:02 10:39 107,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 15:36 0:04 15:40
10:55 0:05 111,0 ЖИТОМИР АВ 0 15:10 0:10 15:20
неділя
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1356___ РЕЙС №__1357___
11:10 0:10 11:20 0 БЕРЕЗІВКА 111,0 18:19 0:05
11:25 0:01 11:26 4,0 В. ВОЛИЦЯ 107,0 18:13 0:01 18:14
11:31 0:02 11:33 7,0 МОТОВИЛІВКА 104,0 18:06 0:02 18:08
11:36 0:01 11:37 9,0 М. БРАТАЛІВ-1 102,0 18:02 0:01 18:03
11:43 0:01 11:44 13,0 М. БРАТАЛІВ-2 98,0 17:56 0:01 17:57
11:55 0:10 12:05 21,0 ЛЮБАР АС 90,0 17:39 0:05 17:44
12:17 0:02 12:19 31,0 КУТИЩЕ 80,0 17:23 0:02 17:25
12:26 0:02 12:28 36,0 ВЕСЕЛКА 75,0 17:13 0:02 17:15
12:33 0:01 12:34 40,0 В. БРАТАЛІВ 71,0 17:06 0:02 17:08
12:37 0:01 12:38 43,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 16:59 0:02 17:01
12:44 0:01 12:45 48,0 ДОВБИШІ+ 63,0 16:51 0:01 16:52
12:55 0:05 13:00 56,0 ЧУДНІВ АС 55,0 16:35 0:05 16:40
13:25 0:02 13:27 76,0 В. ПІЧ 35,0 16:13 0:02 16:15
13:42 0:02 13:44 88,0 ДЕНИШІ 23,0 15:59 0:02 16:01
14:07 0:02 14:09 107,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 15:36 0:04 15:40
14:25 0:05 111,0 ЖИТОМИР АВ 0 15:10 0:10 15:20

Бичова-Житомир

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1614 РЕЙС № 1615
7:05 0:10 7:15 0 БИЧОВА 113,0 13:40 0:05
7:24 0:01 7:25 5,0 ВОЛИЦЯ 108,0 13:32 0:01 13:33
7:30 0:01 7:31 8,0 МОТОВИЛІВКА 105,0 13:27 0:01 13:28
7:41 0:01 7:42 13,0 М. БРАТАЛІВ 100,0 13:19 0:01 13:20
8:00 0:15 8:15 23,0 ЛЮБАР 90,0 13:00 0:05 13:05
8:24 0:01 8:25 33,0 КУТИЩЕ 80,0 12:49 0:01 12:50
8:29 0:01 8:30 38,0 ВЕСЕЛКА 75,0 12:43 0:01 12:44
8:36 0:01 8:37 45,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 12:34 0:01 12:35
8:42 0:01 8:43 50,0 ДОВБИШІ 63,0 12:28 0:01 12:29
8:50 0:05 8:55 58,0 ЧУДНІВ АС 55,0 12:15 0:05 12:20
9:12 0:01 9:13 78,0 В. ПІЧ 35,0 11:55 0:01 11:56
9:23 0:01 9:24 90,0 ДЕНИШІ 23,0 11:43 0:01 11:44
9:40 0:01 9:41 109,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 11:21 0:04 11:25
9:45 0:05 113,0 ЖИТОМИР АС-1 0 11:00 0:05 11:05
п’ятниця, неділя
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1616   РЕЙС № 1617
13:30 0:10 13:40 0 БИЧОВА 113,0 19:00 0:05
13:45 0:01 13:46 5,0 ВОЛИЦЯ 108,0 18:52 0:01 18:53
13:50 0:01 13:51 8,0 МОТОВИЛІВКА 105,0 18:47 0:01 18:48
13:57 0:01 13:58 13,0 М. БРАТАЛІВ 100,0 18:39 0:01 18:40
14:10 0:05 14:15 23,0 ЛЮБАР 90,0 18:20 0:05 18:25
14:23 0:01 14:24 33,0 КУТИЩЕ 80,0 18:09 0:01 18:10
14:29 0:01 14:30 38,0 ВЕСЕЛКА 75,0 18:03 0:01 18:04
14:36 0:01 14:37 45,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 17:54 0:01 17:55
14:42 0:01 14:43 50,0 ДОВБИШІ 63,0 17:48 0:01 17:49
14:50 0:05 14:55 58,0 ЧУДНІВ АС 55,0 17:35 0:05 17:40
15:13 0:01 15:14 78,0 В. ПІЧ 35,0 17:15 0:01 17:16
15:24 0:01 15:25 90,0 ДЕНИШІ 23,0 17:03 0:01 17:04
15:41 0:01 15:42 109,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 16:41 0:04 16:45
15:45 0:05 113,0 ЖИТОМИР АС-1 0 16:20 0:05 16:25

 

Любар-Житомир (через Н.Чорторию, Печанівку)

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1296 РЕЙС № 1297
6:05 0:15 6:20 0 ЛЮБАР 109,0 16:45
6:32 0:01 6:33 6,0 ГЛЕЗНО-2 103,0 16:40 0:01 16:41
6:37 0:01 6:38 8,0 М. ДЕРЕВИЧКА/КОРОСТКИ 99,0 16:37 0:01 16:38
6:45 0:01 6:46 11,0 СТ. ЧОРТОРІЯ/М.ДЕРЕВИЧКА 97,0 16:34 0:01 16:35
6:52 0:01 6:53 14,0 Н. ЧОРТОРИЯ/СТ.ЧОРТОРІЯ 94,0 16:31 0:01 16:32
7:00 0:01 7:01 17,0 СТ. ЧОРТОРІЯ/Н.ЧОРТОРІЯ 91,0 16:27 0:01 16:28
7:07 0:01 7:08 20,0 М. ДЕРЕВИЧКА/ПАВОЛОЧКА 85,0 16:22 0:01 16:23
7:12 0:01 7:13 22,0 КОРОСТКИ/ПЕЧАНІВКА 81,0 16:18 0:01 16:19
7:22 0:01 7:23 26,0 ГЛЕЗНО-2/ХІМРИЧІ 79,0 16:15 0:01 16:16
7:35 0:10 7:45 32,0 ЛЮБАР АС/МИРОПІЛЬ + 78,0 16:13 0:01 16:14
7:54 0:01 7:55 42,0 КУТИЩЕ/КАМІНЬ+ 76,0 16:11 0:01 16:12
8:06 0:01 8:07 54,0 КРАСНОСІЛКА/ВРУБЛІВКА+ 69,0 16:04 0:01 16:05
8:19 0:01 8:20 67,0 ЧУДНІВ АС/РОМАНІВКА 67,0 16:02 0:01 16:03
8:46 0:05 8:51 87,0 ВИСОКА ПІЧ/СТОВПІВ 62,0 15:57 0:01 15:58
9:32 0:02 9:34 118,0 ВОДОКАНАЛ/БУДИЧАНИ+ 59,0 15:53 0:01 15:54
9:50 122,0 ЖИТОМИР АС-1/ЧУДНІВ АС 55,0 15:35 0:15 15:50
ВИСОКА ПІЧ 34,0 15:10 0:01 15:11
ДЕНИШІ 22,0 14:55 0:01 14:56
ВОДОКАНАЛ 4,0 14:31 0:04 14:35
ЖИТОМИР АС-1 0 14:00 0:15 14:15
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №1928 РЕЙС №1929
6:00 0:10 6:10 0 ЛЮБАР АС 133 14:10
6:22 0:01 6:23 13 ПАНАСІВКА 120 13:55 0:01 13:56
6:27 0:01 6:28 17 СТЕТКІВЦІ 116 13:50 0:01 13:51
6:32 0:01 6:33 21  + МОЛОЧКИ + 112 13:45 0:01 13:46
6:42 0:01 6:43 30 КРАСНОПІЛЬ СХТ 103 13:35 0:01 13:36
6:54 0:01 6:55 41  + ЖЕРЕБКИ + 92 13:23 0:01 13:24
7:04 0:01 7:05 51  ІВАНОПІЛЬ  АС + 82
7:16 0:01 7:17 62 БУРЯКИ 71 13:00 0:01 13:01
7:18 0:01 7:19 63 КОЗЯТИН – ЛЮБАР 70 12:58 0:01 12:59
7:25 0:01 7:26 69 РАЙГОРОДОК 64 12:51 0:01 12:52
7:51 0:10 8:01 89 БЕРДИЧІВ АС-1 44 12:25 0:05 12:30
8:49 0:01 8:50 129 вул. ЖУЙКА 4 11:25 0:01 11:26
8:55 133 ЖИТОМИР АС-1 0 11:05 0:15 11:20

Любар-Печанівка

ГРАФІК № 1
1-й оборотний рейс
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ НАПРЯМОК ЗВОРОТНИЙ НАПРЯМОК
3:40 0:10 3:50 0,0 ЛЮБАР 24,0 7:50
3:51 0:01 3:52 1,0 ГРОМАДА 23,0 7:47 0:01 7:48
4:02 0:01 4:03 6,0 ГЛЕЗНО 18,0 7:37 0:01 7:38
4:06 0:01 4:07 8,0 М. ДЕРЕВИЧКА 16,0 7:32 0:01 7:33
4:13 0:01 4:14 11,0 Ст. ЧОРТОРІЯ 13,0 7:26 0:01 7:27
4:19 0:01 4:20 14,0 Н.ЧОРТОРІЯ 10,0 7:19 0:01 7:20
4:31 0:01 4:32 20,0 ПАВОЛОЧКА 4,0 7:07 0:01 7:08
4:40 24,0 ПЕЧАНІВКА 0,0 6:50 0:10 7:00
2-й оборотний рейс
8:25 0:10 8:35 0,0 ЛЮБАР 24,0 11:20
8:36 0:01 8:37 1,0 ГРОМАДА 23,0 11:17 0:01 11:18
8:47 0:01 8:48 6,0 ГЛЕЗНО 18,0 11:07 0:01 11:08
8:51 0:01 8:52 8,0 М. ДЕРЕВИЧКА 16,0 11:02 0:01 11:03
8:58 0:01 8:59 11,0 Ст. ЧОРТОРІЯ 13,0 10:56 0:01 10:57
9:04 0:01 9:05 14,0 Н.ЧОРТОРІЯ 10,0 10:49 0:01 10:50
9:16 0:01 9:17 20,0 ПАВОЛОЧКА 4,0 10:37 0:01 10:38
9:25 24,0 ПЕЧАНІВКА 0,0 10:20 0:10 10:30
3-й оборотний рейс
16:20 0:10 16:30 0,0 ЛЮБАР 24,0 19:00
16:31 0:01 16:32 1,0 ГРОМАДА 23,0 18:57 0:01 18:58
16:42 0:01 16:43 6,0 ГЛЕЗНО 18,0 18:47 0:01 18:48
16:46 0:01 16:47 8,0 М. ДЕРЕВИЧКА 16,0 18:42 0:01 18:43
16:53 0:01 16:54 11,0 Ст. ЧОРТОРІЯ 13,0 18:36 0:01 18:37
16:59 0:01 17:00 14,0 Н.ЧОРТОРІЯ 10,0 18:29 0:01 18:30
17:11 0:01 17:12 20,0 ПАВОЛОЧКА 4,0 18:17 0:01 18:18
17:20 24,0 ПЕЧАНІВКА 0,0 18:00 0:10 18:10

 

1-й оборотний рейс
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ НАПРЯМОК   ЗВОРОТНИЙ НАПРЯМОК
3:30 0:15 3:45 0 ЛЮБАР 26,0 7:40 0:05
4:03 0:02 4:05 10,0 КУТИЩЕ 16,0 7:20 0:02 7:22
4:10 0:02 4:12 13,0 ЛИПНЕ 13,0 7:12 0:02 7:14
4:19 0:02 4:21 17,0 ГОРОПАЇ 9,0 7:03 0:02 7:05
4:31 0:02 4:33 22,0 ПРИВІТІВ 4,0 6:52 0:02 6:54
4:40 0:05 26,0 ПЕЧАНІВКА 0 6:35 0:10 6:45
2-й оборотний рейс
10:15 0:15 10:30 0 ЛЮБАР 26,0 12:45 0:05
10:50 0:02 10:52 10,0 КУТИЩЕ 16,0 12:25 0:02 12:27
10:58 0:02 11:00 13,0 ЛИПНЕ 13,0 12:17 0:02 12:19
11:08 0:02 11:10 17,0 ГОРОПАЇ 9,0 12:08 0:02 12:10
11:20 0:02 11:22 22,0 ПРИВІТІВ 4,0 11:57 0:02 11:59
11:30 0:05 26,0 ПЕЧАНІВКА 0 11:35 0:15 11:50

 

Житомир-Панасівка

1-й оборотний рейс
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1338 РЕЙС № 1339
6:00 0:15 6:15 0 ЖИТОМИР АС-1 101 11:15
6:19 0:03 6:22 4 ВОДОКАНАЛ 97 11:08 0:01 11:09
6:41 0:01 6:42 23 ДЕНИШІ 78 10:42 0:01 10:43
6:55 0:02 6:57 35 В. ПІЧ 66 10:24 0:02 10:26
7:17 0:05 7:22 55 ЧУДНІВ АС 46 9:52 0:05 9:57
7:31 0:01 7:32 63 ДОВБИШІ 38 9:40 0:01 9:41
7:37 0:01 7:38 68 КРАСНОСІЛКА 33 9:33 0:01 9:34
7:45 0:01 7:46 75 ВЕСЕЛКА 26 9:22 0:01 9:23
7:51 0:01 7:52 80 КУТИЩЕ 21 9:14 0:01 9:15
8:03 0:05 8:08 90 ЛЮБАР АС 11 8:56 0:05 9:01
8:14 0:01 8:15 96 АВРАТИН+ 5 8:46 0:01 8:47
8:20 101 ПАНАСІВКА 0 8:20 0:20 8:40
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1340 РЕЙС № 1341
12:30 0:15 12:45 0 ЖИТОМИР АС-1 101 18:05
12:49 0:03 12:52 4 ВОДОКАНАЛ 97 17:59 0:01 18:00
13:15 0:01 13:16 23 ДЕНИШІ 78 17:35 0:01 17:36
13:30 0:02 13:32 35 В. ПІЧ 66 17:19 0:02 17:21
13:56 0:05 14:01 55 ЧУДНІВ АС 46 16:50 0:05 16:55
14:10 0:01 14:11 63 ДОВБИШІ 38 16:39 0:01 16:40
14:17 0:01 14:18 68 КРАСНОСІЛКА 33 16:32 0:01 16:33
14:26 0:01 14:27 75 ВЕСЕЛКА 26 16:23 0:01 16:24
14:33 0:01 14:34 80 КУТИЩЕ 21 16:16 0:01 16:17
14:46 0:05 14:51 90 ЛЮБАР АС 11 15:59 0:05 16:04
14:58 0:01 14:59 96 АВРАТИН+ 5 15:51 0:01 15:52
15:05 101 ПАНАСІВКА 0 15:30 0:15 15:45

Любар-Нова Чортория

прибуття стоянка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ РЕЙС ЗВОРОТНИЙ РЕЙС
1-й оборотний рейс
7:30 0:10 7:40 0 Любар АС 18 9:00
7:42 0:08 7:45 1 Громада 17 8:57 0:01 8:58
7:51 0:01 7:52 6 Глезне 12 8:50 0:01 8:51
7:58 0:01 7:59 10 Коростки 8 8:42 0:01 8:43
8:02 0:01 8:03 12 М.Деревичка 6 8:36 0:01 8:37
8:04 0:01 8:05 15 Ст.Чортория 3 8:30 0:01 8:31
8:15 18 Н.Чортория 0 8:15 0:10 8:25
2-й оборотний рейс
9:50 0:10 10:00 0 Любар АС 18 11:20
10:02 0:08 10:05 1 Громада 17 11:17 0:01 11:18
10:11 0:01 10:12 6 Глезне 12 11:10 0:01 11:11
10:18 0:01 10:19 10 Коростки 8 11:02 0:01 11:08
10:22 0:01 10:23 12 М.Деревичка 6 10:56 0:01 10:57
10:28 0:01 10:29 15 Ст.Чортория 3 10:50 0:01 10:51
10:35 18 Н.Чортория 0 10:35 0:10 10:45
3-й оборотний рейс
11:40 0:10 11:50 0 Любар АС 18 13:10
11:52 0:08 11:55 1 Громада 17 13:07 0:01 13:08
12:01 0:01 12:02 6 Глезне 12 13:00 0:01 13:01
12:08 0:01 12:09 10 Коростки 8 12:52 0:01 12:53
12:12 0:01 12:13 12 М.Деревичка 6 12:46 0:01 12:47
12:18 0:01 12:19 15 Ст.Чортория 3 12:40 0:01 12:41
12:25 18 Н.Чортория 0 12:25 0:10 12:35
4-й оборотний рейс
13:10 0:10 13:20 0 Любар АС 18 15:25
13:22 0:08 13:25 1 Громада 17 15:22 0:01 15:23
13:31 0:01 13:32 6 Глезне 12 15:15 0:01 15:16
13:38 0:01 13:39 10 Коростки 8 15:07 0:01 15:08
13:42 0:01 13:43 12 М.Деревичка 6 15:01 0:01 15:02
13:48 0:01 13:49 15 Ст.Чортория 3 14:55 0:01 14:56
13:55 18 Н.Чортория 0 14:40 0:10 14:50

 

Любар-Бурківці

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ РЕЙС ЗВОРОТНИЙ РЕЙС
1-й оборотний рейс
6:10 0:05 6:15 0 Любар АС 16 7:46
6:17 0:01 6:18 1 Тубдиспансер / Громада 15 7:43 0:01 7:44
6:29 0:01 6:30 6 Озерне /  Глезне 8 7:28 0:01 7:29
6:44 0:01 6:45 13 В.Деревичі Дослідне поле 7 7:25 0:01 7:26
6:49 0:01 6:55 15 В.Деревичі кінчева / Глезне 6 7:22 0:01 7:23
7:00 20 Борушківці 0 7:00 0:10 7:10
2-й оборотний рейс
10:00 0:15 10:15 0 Любар АС 20 11:35
10:17 0:01 10:18 1 Громада / Тубдиспансер 19 11:32 0:01 11:33
10:32 0:01 10:33 8 Глезне / Озерне 14 11:21 0:01 11:22
10:35 0:01 10:36 9 Дослідне поле / В.Деревичі 7 11:06 0:01 11:00
10:38 0:01 10:39 10 Глезне / В.Деревичі кінцева 5 11:00 0:01 11:02
10:50 16 Борушківці 0 10:50 0:01 10:51

 

Любар-Панасівка

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ РЕЙС ЗВОРОТНИЙ РЕЙС
1-й оборотний рейс
6:05 0:10 6:15 0 Любар 19 7:30
6:25 0:01 6:26 8 Авратин 9 7:15 0:05 7:20
6:31 0:01 6:32 12 Кириївка 5 7:00 0:05 7:05
6:35 14 Панасівка 0 6:35 0:15 6:50
2-й оборотний рейс
9:45 0:00 10:00 0 Любар 14 11:20
10:15 0:00 10:25 10 Авратин 8 11:11 0:01 11:12
10:35 0:00 10:45 14 Кириївка 2 11:05 0:01 11:06
10:55 19 Панасівка 0 10:55 0:05 11:00

Любар-Вигнанка

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ РЕЙС ЗВОРОТНИЙ РЕЙС
1-й оборотний рейс
6:05 0:10 6:15 0 Любар АС 17 7:20
6:16 0:01 6:17 1 Сільгосптехніка 16 7:17 0:01 7:18
6:22 0:01 6:23 4 Іванківці 13 7:12 0:01 7:13
6:38 0:01 6:29 14 Провалівка 3 6:55 0:01 6:56
6:41 0:01 6:42 15 Пединки 2 6:53 0:01 6:54
6:45 17 Вигнанка 0 6:45 0:05 6:50
2-й оборотний рейс
10:10 0:10 10:20 0 Любар АС 17 11:30
10:21 0:01 10:22 1 Сільгосптехніка 16 11:27 0:05 11:28
10:27 0:01 10:28 4 Іванківці 13 11:22 0:01 11:23
10:43 0:01 10:44 14 Провалівка 3 11:05 0:01 11:06
10:46 0:01 10:47 15 Пединки 2 11:03 0:01 11:04
10:50 17 Вигнанка 0 10:50 0:10 11:00
3-й оборотний рейс
16:25 0:10 16:45 0 Любар АС 17 17:50 0:05
16:46 0:01 16:47 1 Сільгосптехніка 16 17:47 0:01 17:48
16:52 0:01 16:53 4 Іванківці 13 17:42 0:01 17:43
17:08 0:01 17:09 14 Провалівка 3 17:25 0:01 17:26
17:11 0:01 17:12 15 Пединки 2 17:23 0:01 17:24
17:15 17 Вигнанка 0 17:15 0:05 17:20

Любар-Гринівці

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ РЕЙС ЗВОРОТНИЙ РЕЙС
1-й оборотний рейс
6:49 0:01 6:50 0 АС Любар 13 8:05
7:04 0:01 7:05 7 Карань 6 7:49 0:01 7:50
7:10 0:01 7:11 8 +Гринівці 5 7:44 0:01 7:45
7:25 13 Гринівці центр 0 7:25 0:05 7:30
2-й оборотний рейс
10:20 0:10 10:30 0 АС Любар 13 11:40
10:45 0:01 10:46 7 Карань 6 11:23 0:01 11:24
10:49 0:01 10:50 8 +Гринівці 5 11:20 0:01 11:21
11:05 13 Гринівці центр 0 11:05 0:05 11:10